Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmyMycie Dachów

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy, co pozwala dobrać usługi odpowiadające danym potrzebom. Cały proces czyszczenia dachu wykonujemy za pomocą specjalistycznego sprzętu do prac wysokościowych. Dachy o skomplikowanym układzie lub położeniu czyścimy korzystając z podnośnika. Odpowiednio umyty i zaimpregnowany dach można ponownie przemalować.

Określ czego chcesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania. Żeby poznać specjalną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ciż się opłaci. Jeżeli zdecydowałeś się na zlecenie nam usługi, ustal z nami dogodny czas na wykonanie. Nasza ekpia po przyjeździe na miejsce gdzie ma być wykoanana praca, najpierw dokonuje obmiaru i ocenia inne parametry wykonania usługi. Jeżeli wszysko Ci odpowiada podpisujesz zlecenie (czy umowę przy większych powierzchniach) i rozpoczynamy pracę. Ważane jest toż , że znasz przed rozpozęciem pracy dokładny koszt usługi który się wcale nie zmieni bez Twojej zgody w trakcie wykoanywania prac.

Niekiedy efekty czyszczenia są tak skuteczne, że klient rezygnuje z malowania, co gwarantuje mu znaczne oszczędności. Odtłuszczanie- Substancje lotne z kominów, pyłki z drzew, czy spaliny samochodów pozostawiają niechciane tłuszcze. Są one całkowicie usunięte poprzez pokrycie powierzchni dachu aktywną pianą. Zapoznałem się z Polityką prywatności na temat zasad przetwarzania danych personalnych a ją akceptuję. Cieszymy się również malowaniem dachówek ceramicznych, betonowych i blacho dachówek.

Pierwszym krokiem jest zabezpieczenie okien, kominów i miejsc narażonych na działanie detergentów czyszczących, gruntujących, impregnujących, jak również samej farby. Naniesiona na dach chemia umożliwia łatwiejsze usunięcie zabrudzeń, starej farby i przede wszystkim rdzy. Z reguły luźną farbę i ogniska korozji usuwa się ręcznie przy pomocy szczotki drucianej i papierów ściernych, ewentualnie w przypadku trudności korzysta się ze szlifierki. Po dokładnym wyczyszczeniu powierzchni należy spłukać zanieczyszczenia i odpady.

Dach https://perlaserwis.pl/mycie-elewacji-i-fasad/ stanowi zwieńczenie każdego domu jednorodzinnego. Pokrycie podkreśla stylistykę aranżacyjną, a jednocześnie zapewnia atrakcyjny wygląd całej budowli. Kurz, pył, i tym bardziej grzyb mogą zaburzyć estetykę pokrycia. Poniżej wskażemy przybliżony cennik mycia dachów przez sprawdzonych wykonawców. Po zastosowaniu środka biobójczego, należy zaimpregnować dach. Mycie ceglanego lub pokrytego tynkiem muru wodą pod ciśnieniem zazwyczaj stanowi dostęp do czyszczenia chemicznego.

Kolejnym bardzo ważnym środkiem w Swej pracy jest impregnat Hydroblock. Stosuje się go do impregnacji dachówki, cegieł oraz powierzchni mineralnych. Zapobiega zaciekaniu wody przy kominach, chroni przed szkodliwym wpływem warunków pogodowych oraz zapobiega przebarwieniom na zielono i czarno.

Jesteśmy gotowi, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Dlatego też wykonujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia, dotyczące na przykład czyszczenie dachów o bardzo fantazyjnych kształtach. Dzięki profesjonalnym urządzeniom i doświadczeniu potrafimy dotrzeć w każdy zakamarek, nie zostawiając na dachu nawet najmniejszych zanieczyszczeń. Poza wyżej wymienionymi są również między innymi dachy wykonane z bloków betonowych, papy czy płyt dachowych.

Używając odpowiednich środków, oraz urządzeń wysokociśnieniowych jesteśmy wstanie usunąć praktycznie każde zabrudzenie. Przy czym należy pamiętać też o drożności rynien i rur spustowych które są nieodzownym elementem kożdego dachu. Zakres swoich usług jest znacznie szeroki, umyjemy każdą zabrudzoną powierzchnię począwszy od dachów, elewacji, kostki brukowej, płotówitp. Natomiast by zajmować się dłużej czystą powierzchnią polecamy impregnację.

Mech najczęściej pojawia się od strony północnej lub północno-zachodniej budynku (mniejsza ilość światła), a i na dachach narażonych na związek z drzewami puszczającymi soki. W niesprzyjających warunkach zzielenieją także gonty bitumiczne oraz blachodachówki. Tu nie chodzi tylko o bezpieczeństwo i skuteczność mycia dachu, a również o czas. Podobnie sytuacja wygląda, jeśli chodzi o dachówki ceramiczne. Należy je czyścić częściej, gdyż ich porowata struktura wpływa na to, że osadzają się w nich zanieczyszczenia.

Tynki dobrej jakości, o bardziej gładkiej strukturze i niskiej nasiąkliwości są bardziej wytrzymałe na zabrudzenia. Impregnacja to usługa dodatkowa wykonywana na życzenie klienta. Z swego doświadczenia wiemy, że warto zaimpregnować powierzchnię dachu, kostki brukowej czy elewacji po jej wcześniejszym, dokładnym umyciu, dlatego zalecamy ją swym klientom. Impregnacja tworzy warstwę ochronną i zabezpiecza dach, kostkę brukową czy ściany zewnętrzne budynków przed degradacją i zabrudzeniami, nie jest jednak obowiązkowa. Metodę czyszczenia oraz dobór właściwych środków czyszczących zawsze dobieramy indywidualnie po wstępnych oględzinach.

Temat ten należy rozpocząć od podkreślenia, że w klubie z wolnym rynkiem produktów oraz usług, każda instytucja ma pozwolenie na dany produkt oraz usługę ustanowić dowolną cenę. To rynek zweryfikuje, czy wartość ta jest tak czy i nie. W tym artykule będę stosowałem się do cen będących w swej firmie, ale znając branże od wielu lat zestawię tą cenę z ceną firm konkurencyjnych. Dodatkowo zwrócę uwagę na aspekt cenotwórczy, każdej pracy polegającej na czyszczeniu dachu. Jednak warto, abyś wiedział, że dachówka ceramiczna wymaga użycia różnego typu chemii. Tego rodzaju dachy myjemy przy użyciu wody pod dużym ciśnieniem.

Komentarze: 1


noavatar.png
Narkiewicz 2021-12-23

Szybko nieomal rok po ślubie przeżyli tatami powabnej córy, i po dwóch latach chłopca.


Copyright © 2018 Dirigo.pl