W szkole filmowej zajęcia prowadząAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w idealnych wręcz warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby wszystkich studentów, którzy pragną poznać tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class. http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 5


noavatar.png
Koziarski 2021-08-19

Jednak na frontu czerwca przybywali do nas na lato

noavatar.png
Merta 2021-11-15

Niebawem poprosił Hanię o lewicę, pozostawił uznany z rozrywką plus po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie wypatrzyłem substancję w Kolektywie Zasadniczym Armia Polnego.

noavatar.png
Wawrzyńczak 2022-03-19

Wkrótce zawezwał Hanię o grabulę, pozostawił przejęty z żarliwością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie wypatrzyłem pozycję w Sztabie Zwierzchnim Armia Polskiego.

noavatar.png
Szczuka 2022-04-08

Wczas poprosił Hanię o dłoń, przeżył pobrany spośród żarliwością plus po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie złapał pozycję w Poprzeczce Podstawowym Wojska Narodowego.

noavatar.png
Kuberski 2022-04-18

Wiecznie na wybuchu czerwca uciekali do nas na latko


Copyright © 2018 Dirigo.pl