W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję minAMA FILM ACADEMY https://amafilmacademy.pl/ – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją historię. Wielu twórców filmu docenia angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie filmu. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę a także umiejętności przydatne na drodze kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają również popularni aktorzy oraz fachowcy od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa uczniowie mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i związanej z udźwiękowieniem. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Poznanie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.


Copyright © 2018 Dirigo.pl