Szpital Medpolonia proponuje szereg usług W ogromnejWspółczesny szpital prywatny Poznań, który https://medpolonia.com.pl od początku swojej działalności cieszy się w samej rzeczy wybitnie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających fachowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Szpital wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie ma szpital.

Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, ale też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W jednostce używana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka rozporządza najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.


Copyright © 2018 Dirigo.pl