AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowaAMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją historię. Wielu twórców kinematografii ceni angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i umiejętności przydatnych w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała z inicjatywy osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można zdobyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na drodze kariery związanej ze światem filmu. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają także popularni aktorzy oraz fachowcy od teorii i historii filmu.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają szansę m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest instytucją otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest naprawdę możliwe, jeśli pracuje się się z najlepszymi. szkoła filmowa Warszawa Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki związanej z życiem filmu. Nauka u nas jest pożyteczna i sprawi Wam wiele radości.

Komentarze: 2


noavatar.png
Rakowski 2021-08-18

Nuże prawie rok po ożenku pozostawili tatami ślicznej córy, i po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Napiórkowski 2021-12-29

Następnie zaprosił Hanię o rąsię, został połknięty z euforią zaś po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd uzyskałem pozycję w Kręgu Ostatecznym Wojska Polnego.


Copyright © 2018 Dirigo.pl